Seahawks Trying to Get RID of Richard Sherman for Being a "Bad Apple?"
0
0
3,033 Просмотры·
11/09/23
В
Sports
Sherman has 2 years left with the Seahawks and they’ve been open about the possibility of trading him. And why not, a lot of people are saying he’s a bad apple. It’s still unclear whether...
Показать больше
0 Комментарии
sort Сортировать по