Следующий

Seahawks Trying to Get RID of Richard Sherman for Being a "Bad Apple?"

3,033 Просмотры· 11/09/23
The Fumble
The Fumble
1,938 Подписчики
1,938
В Sports

Sherman has 2 years left with the Seahawks and they’ve been open about the possibility of trading him. And why not, a lot of people are saying he’s a bad apple. It’s still unclear whether...

Показать больше

 0 Комментарии sort   Сортировать по


Следующий